Oznámení

Tereza Zuzaníková - úspěch v literární soutěžiPříloha
autor: Eva PlacháBez informací o stavu
 28. 4. 2017 9:52

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně vyhlásila další ročník literární soutěže pro děti od šesti do patnácti let. Ta letošní - s názvem Hledání - měla podtitul Jsem pánem svého času. Děti si mohly vybrat z několika témat: Jak zahnat

nudu, Jak...

Videokomunikace se školou v Santiago de Chile
 27. 4. 2017 12:54
Dne 25. dubna 2017 komunikovali žáci ZŠ Kvítková učící se španělštině přes skype se žáky základní školy v Santiago de Chile. Žáci osmého ročníku chilské waldorfské školy přednesli česky Píseň o lásce od Jaroslava Seiferta a zazpívali – to už
ve svém...

Markéta Nováková - TanceR Cup 2017
 27. 4. 2017 9:13

V sobotu 15. dubna uspořádal Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín ve sportovní hale Euronics taneční přehlídku TanceR Cup 2017. Zúčastnila se jí spolu se svým týmem i Markéta Nováková z 5. B třídy ZŠ Kvítková.  Dívky se umístily na 2. místě.

Jan Tomaštík - úspěch v mezinárodní plavecké soutěži
 27. 4. 2017 9:11

V sobotu 1. 4. 2017 se výprava 48 plavců PK Zlín zúčastnila mezinárodních závodů v Polském Těšíně. Pro medaile si doplaval Jan Tomaštík – žák 6. B třídy ZŠ Kvítková - který předvedl fantastický výkonnostní skok na kraulařských
i prsařských tratích. Získal...

Zuzana Ponížilová uspěla v mezinárodní soutěži v gymnastice
 18. 4. 2017 9:15

Zuzana Ponížilová, žákyně 9. A třídy ZŠ Kvítková a reprezentantka klubu MG Elite Zlín, se v pátek 14. dubna 2017 zúčastnila mezinárodních závodů v moderní gymnastice v Brně. Za povedené sestavy se stuhou a kužely získala dvě

Zuzka.JPG
zlaté medaile. Zuzka i...

Soutěž ZUŠ ve hře na kytaru
 10. 4. 2017 9:27

Dne 5. dubna se konalo v Kroměříži v prostorách SZUŠ D-MUSIC krajské kolo soutěže MŠMT ve hře na kytaru.  Martin Müller, žák 4. A třídy ZŠ Kvítková získal ve své kategorii 2. cenu.

Vojtěch Zeman - úspěch v mezinárodní soutěži Pangea
 5. 4. 2017 14:00

Již třetím rokem se žáci ZŠ Kvítková zapojili do mezinárodní Matematické soutěže Pangea. Vojtěch Zeman, žák  8. A, se v soutěži umístil ze Zlínského kraje na 2. místě a z celkových 5950 přihlášených žáků na skvělém 27. místě z celé České

Vojta.JPG
republiky,...

Prvňačky zazářily v soutěži Czech Dance Tour

V neděli 2. dubna 2017 se v Otrokovicich konalo regionální kolo Czech Dance Tour - česká taneční soutěž pro všechny. V kategorii "schooldance" si smíšená taneční skupina studia Starlight ze Zlina s choreografií

"Can't stop the feeling"...

Dominika Shánělová – vítězka krajského kola konverzace ve francouzštině
 30. 3. 2017 11:36

Ve středu 29. března se v prostorách Gymnázia TGM ve Zlíně konalo krajské kolo konverzační soutěže ve francouzštině. ZŠ Kvítková zde reprezentovaly Markéta Vojtášková z 8. A a Dominika Shánělová z 9. A. Markéta Vojtášková se v kategorii

FJ.JPG
A1 umístila...

Vítězství v krajském kole zeměpisné olympiády
 23. 3. 2017 8:15

Daniel Boháček ze 7. A třídy ZŠ Kvítková zvítězil v krajském kole zeměpisné olympiády, které se uskutečnilo ve středu 22. března na gymnáziu v Uherském Hradišti. Daniel prokázal své výjimečné vědomosti stejně i v loňské soutěži.

Konverzační soutěž ve španělštině
 22. 3. 2017 18:30

Ve středu 22. března 2017 se v ZŠ Kvítková konala konverzační soutěž ve španělském jazyce v kategoriích A1 A2.

V kategorii A1 se na 1. místě umístila Aneta Vaněčková ze 7. A třídy, na 2. místě Sára Kmentová ze 6. A a na 3. místě Aneta Traburová ze...

Soutěž ve hře na klavír
 22. 3. 2017 11:13

V prostorách kroměřížské konzervatoře se ve dnech 16. 3. - 17. 3. 2017 konalo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír. V kategorii IV získal 1. místo Teodor Lukšík (6. A třída ZŠ Kvítková), v kategorii III se umístila na 2. místě

Klára Zapletalová...

Julie Vajdáková vyhrála okresní kolo recitační soutěže
autor: Věra KřečkováBez informací o stavu
 22. 3. 2017 8:43

Dne 20. března se v Domě dětí a mládeže Matýsek v Napajedlích uskutečnilo okresní kolo recitační soutěže.

ZŠ Kvítková reprezentovala Julie Vajdáková z 5. A, která se umístila na 1. místě a postupuje do krajského kola v Uherském Hradišti.

Soutěž ve hře na kytaru
 13. 3. 2017 9:25

Barbora Mikulášková z 6. A třídy ZŠ Kvítková získala ve své kategorii 1. místo v soutěži ve hře na kytaru pořádanou ZUŠ Zlín.

Kytara.JPG

Úspěch v recitační soutěži
 7. 3. 2017 14:00

Dne 7. března se v ZŠ Zlín, Štefánikova 2514 konalo okrskové kolo recitační soutěže. Mladší kategorii vyhrál Adam Tretera (3. B třída ZŠ Kvítková), starší kategorii opět ovládla Julie Vajdáková (5. A třída ZŠ Kvítková).