Oznámení

Spelling bee
autor: Eva PlacháBez informací o stavu
 18. 5. 2018 11:09

Ve čtvrtek se na ZŠ Kvítková konalo školní kolo v hláskovací soutěži Spelling bee pro žáky 3. - 5. tříd. Žáci předvedli velmi vyrovnané výkony a o umístění na prvních místech nakonec rozhodovaly setiny vteřin v rychlosti hláskování.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na první třídní schůzku, kde Vám budou sděleny informace související s nástupem Vašeho dítěte do 1. ročníku naší školy (provoz školy a školní družiny, školní stravování apod.).
Bude se konat ve středu 30. května...

Shakespearův šestašedesátý sonet stále aktuální :-(Příloha
 15. 5. 2018 12:33

Kvítková Cup - tenisový turnajPříloha
 11. 5. 2018 10:22

Ve čtvrtek 10. 5. 2018 se uskutečnil již desátý ročník tenisového turnaje Kvítková CUP. Soutěžit o ceny přijelo 26 tenistů. Je potěšitelné, že z tohoto počtu bylo 18 tenistů z 5. – 7. tříd. To dává šanci, že se mladí tenisté budou na tento již

tradiční...

Děti navštívily Alzheimercentrum ve Zlíně
 10. 5. 2018 13:27

Třída 2. B opět navštívila klienty Alzheimercentra Zlín. S jarní náladou a kreativní výtvarnou dílnou děti přišly rozdávat radost barevnými papírovými květinami, které společně s babičkami a dědečky na místě tvořily. Děti však se seniory nejen

tvořily,...

Tvořivá dílna v Domě pokojného stáří
 3. 5. 2018 11:41

V pátek 20. dubna opět zavítaly děti ze školní družiny ZŠ Kvítková s jarní tvořivou dílnou za svými přáteli -  seniory do Domu pokojného stáří na Jižních Svazích. Atmosféra byla jako vždy příjemná, společně se pustili do práce, která je bavila.

Děti...

McDonald's Cup - okrskové kolo
 30. 4. 2018 13:43

Dne 26. dubna se žáci 2. až 5. tříd ZŠ Kvítková zúčastnili okrskového kola McDonald's Cupu v Lužkovicích. Družstvo žáků 2. a 3. tříd se umístilo na vynikajícím 1. místě a chlapci postupují do okresního kola, které se koná
IMG_4671.JPGIMG_4674.JPG
v Brumově-Bylnici. Družstvo...

Celostátní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
 27. 4. 2018 13:51

Ve čtvrtek 26. dubna se Jan Havrlant z 9. A třídy ZŠ Kvítková zúčastnil celostátního kola Konverzační soutěže v německém jazyce. V konkurenci vítězů krajských kol se umístil na skvělém 4. místě.

Honza Havrlant.jpgIMG_3194.JPG

Úspěch v krajském kole přírodovědné soutěže Poznej a chraň
 25. 4. 2018 13:16

V pondělí 23. dubna se na ZŠ Mostní uskutečnilo krajské kolo přírodovědné soutěže Poznej a chraň pro žáky 4. a 5. ročníků základních škol. Tříčlenný tým ZŠ Kvítková ve složení Sára Jakubíčková, Teo Zajíček a David Mareček se

umístil na vynikajícím...

Slavnostní předávání certifikátů DELF v Baťově vile
 23. 4. 2018 8:45

V pondělí 9. dubna 2018 předal v Baťově vile velvyslanec Francie v České republice Jeho Excelence Roland Galharague úspěšným držitelům mezinárodní jazykové zkoušky z francouzštiny (DELF) jejich

certifikáty
. Slavnostnímu aktu byly přítomny i
atašé pro...

Vítězství v okresním kole matematické olympiády
autor: Věra KřečkováBez informací o stavu
 19. 4. 2018 14:51

​V úterý 17. 4. 2018 se na ZŠ Zlín, Dřevnická konalo okresní kolo matematické olympiády kategorie Z 8. 20180419_143929.jpg

Adam Kutálek z 8. B třídy  ZŠ Zlín Kvítková zvítězil ve velké konkurenci 45 účastníků ze základních škol i víceletých gymnázií.

Matematická soutěž KLOKAN
 16. 4. 2018 10:32

I v letošním ročníku mezinárodní matematické soutěže Klokan dosáhli žáci ZŠ Kvítková v rámci okresu pěkného umístění – v kategorii Cvrček se umístil žák 2. A třídy Filip Točev na 2. místěv kategorii Klokánek se umístili žáci

5. B třídy Jakub Heš na...

Konverzační soutěž ve španělském jazyce
 16. 4. 2018 9:09

V pátek 13. 4. 2018 uspořádala ZŠ Kvítková konverzační soutěž ve španělském jazyce. Vzhledem k tomu, že je jedinou základní školou ve Zlíně, kde se španělština vyučuje, přizvali k účasti ZŠ UNESCO z Uherského Hradiště. Utkali se v ní žáci