Ve čtvrtek 18. května se polovina 1. B třídy ZŠ Kvítková zase vypravila se svou vychovatelkou Radkou Skýpalovou za seniory do Alzheimercentra Zlín. Připravili si pro ně jarní výtvarnou dílnu a klienti centra si spolu s malými výtvarníky

vyrobili z papíru...

Kvítková Cup 2017
 18. 5. 2017 19:33

Ve čtvrtek 17. 5. 2017 se ve sportovním areálu ZŠ Kvítková uskutečnil již devátý ročník tenisového turnaje Kvítková CUP. Zapsalo se celkem 22 hráčů ve věku od 10 do 15 let. Turnaje se tradičně účastní tenisté ze ZŠ Slovenská, zatímco

DSCN8179.JPGDSCN8201.JPGDSCN8251.JPGDSCN8269.JPG
DSCN8315.JPGDSCN8344.JPGDSCN8344.JPG
ostatní zlínské...

Další úspěch v mimoškolní činnosti
 17. 5. 2017 8:13

Minulý víkend se konaly v Budapešti - Törökbálint mezinárodní závody v moderní gymnastice. Pavlína Ella Pavlíčková ze 3. A třídy ZŠ Kvítková stála třikrát  na stupních vítězů. Prvenství získala za volnou sestavu bez

náčiní, za sestavu s kruhem
a stala...

Zkouška DELE (Diplomas de español DELE)
 16. 5. 2017 14:27

Přes neočekávanou překážku, kdy společnost LEO Express náhle zrušila svůj vlakový spoj do Prahy, docestovala skupina žáků ZŠ Kvítková s Českými drahami do cíle – zkouškové centrum Institutu Cervantes. Pětačtyřicetiminutové

zpoždění příjezdu a budíček...

Turnaj v sudoku - krajské kolo
 16. 5. 2017 8:33

V pondělí 15. května 2017 se v Uherském Hradišti uskutečnil již 8. ročník krajského kola turnaje v SUDOKU. Jana Polášková, Pavel Czvalinga, Eliška Černochová a Anna Lorencová se po rozstřelovém školním kole probojovali do finále.

DSCN7649.JPGDSCN7656.JPG
V konkurenci těch nejlepších...

Exkurze - Osvětim
 15. 5. 2017 14:24

Ve středu 10. května se žáci 9. tříd zúčastnili vzdělávacího programu Osvětim – svědomí lidstva.

"To, co jsme viděli na vlastní oči, se nedalo srovnat s tím, co jsme se dozvěděli v hodinách dějepisu nebo ze zhlédnutých
IMG_1915.JPGOsvětim foto.JPG
dokumentů a fotek. Stáli...

Beseda s poslancem
 12. 5. 2017 8:31

Dne 11. 5. 2017 navštívil ZŠ Kvítková zastupitel Zlínského kraje a člen poslanecké sněmovny  PČR pan Ondřej Benešík. Žákům 6. ročníku v rámci předmětu Výchova k občanství pověděl základní informace o Evropské Unii. Dozvěděli

se fakta o důvodu a datu...

Úspěch Filipa Jabůrka a Jakuba Blahníka
 4. 5. 2017 11:56

ZŠ Kvítková se jako každým rokem i letos zapojila do mezinárodní soutěže Matematický klokan. V hodnocení v rámci Zlínského kraje se v kategorii Cvrček umístil Filip Jabůrek z 3. B třídy na 3. místě a v kategorii Klokánek obsadil Jakub

DSCN5207.jpgDSCN5205.JPG
Blahník ze 4....

Jan Tomaštík - úspěch v mezinárodní plavecké soutěži
 3. 5. 2017 13:09

V sobotu 1. 4. 2017 se výprava 48 plavců PK Zlín zúčastnila mezinárodních závodů v Polském Těšíně. Pro medaile si doplaval Jan Tomaštík – žák 6. B třídy ZŠ Kvítková - který předvedl fantastický výkonnostní skok na kraulařských
i prsařských tratích. Získal...

Teodor Lukšík - úspěch v klavírní soutěži
 2. 5. 2017 9:29

Ve dnech 20. – 23. dubna se v Praze konalo Ústřední kolo soutěže žáků ZUŠ České republiky ve hře na klavír, vyhlášené MŠMT. Teodor Lukšík, žák 6. A třídy ZŠ Kvítková, zde získal čestné uznání I. stupně v kategorii 4.

Tereza Zuzaníková - úspěch v literární soutěžiPříloha
 28. 4. 2017 9:52

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně vyhlásila další ročník literární soutěže pro děti od šesti do patnácti let. Ta letošní - s názvem Hledání - měla podtitul Jsem pánem svého času. Děti si mohly vybrat z několika témat: Jak zahnat

nudu, Jak...

Videokomunikace se školou v Santiago de Chile
 27. 4. 2017 12:54
Dne 25. dubna 2017 komunikovali žáci ZŠ Kvítková učící se španělštině přes skype se žáky základní školy v Santiago de Chile. Žáci osmého ročníku chilské waldorfské školy přednesli česky Píseň o lásce od Jaroslava Seiferta a zazpívali – to už
ve svém...

Markéta Nováková - TanceR Cup 2017
 27. 4. 2017 9:13

V sobotu 15. dubna uspořádal Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín ve sportovní hale Euronics taneční přehlídku TanceR Cup 2017. Zúčastnila se jí spolu se svým týmem i Markéta Nováková z 5. B třídy ZŠ Kvítková.  Dívky se umístily na 2. místě.

Zuzana Ponížilová uspěla v mezinárodní soutěži v gymnastice
 18. 4. 2017 9:15

Zuzana Ponížilová, žákyně 9. A třídy ZŠ Kvítková a reprezentantka klubu MG Elite Zlín, se v pátek 14. dubna 2017 zúčastnila mezinárodních závodů v moderní gymnastice v Brně. Za povedené sestavy se stuhou a kužely získala dvě

Zuzka.JPG
zlaté medaile. Zuzka i...

Soutěž ZUŠ ve hře na kytaru
 10. 4. 2017 9:27

Dne 5. dubna se konalo v Kroměříži v prostorách SZUŠ D-MUSIC krajské kolo soutěže MŠMT ve hře na kytaru.  Martin Müller, žák 4. A třídy ZŠ Kvítková získal ve své kategorii 2. cenu.