Oznámení: Tomík na cestách – Tuktukem z Bangkoku domů

Tomík na cestách – Tuktukem z Bangkoku domů

Tomík na cestách.jpg Tomík na cestách 2.jpg

Dne 19. 11. 2018 se žáci 7. a 8. ročníku zúčastnili cestovatelské přednášky pana Tomáše Vejmoly - Tomík na cestách – Tuktukem z Bangkoku domů. Tomík seznámil žáky se zeměmi, které na své roční cestě z Bangkoku do České republiky navštívil s thajskou rikšou (tuktukem). Pověděl jim o tradicích a kultuře v Thajsku, Myanmaru, Indii, Nepalu, Íránu, Turecku a Bulharsku. U každé země se Tomík zastavil, pověděl základní a zajímavé informace a vše doplnil vtipným příběhem, kterých zažil spoustu. Celé vyprávění bylo prokládáno fotkami a videi. Žáci se zapojili do debaty, byli pozorní a nadšení často vtipným a velmi poutavým výkladem. Celá přednáška se nesla v duchu motta: „Každý problém má řešení a většinou více než jedno.“

Vytvořeno 20. 11. 2018 10:05 uživatelem Dana Uhrová
Naposledy změněno 20. 11. 2018 10:08 uživatelem Dana Uhrová