Oznámení: Kanishka Binayak Saha Memorial Prize

Kanishka Binayak Saha Memorial Prize

Dne 17. 10. 2011 byla poprvé udělena dvěma žákům Základní školy Zlín, Kvítková 4338 cena pro nejlepšího žáka Kanishka Binayak Saha Memorial Prize“.

Kanishkovi rodiče se rozhodli založit tuto tradici jako vzpomínku na svého zemřelého syna, který naši školu do května 2011 navštěvoval.
Ocenění se uděluje vždy nejlepšímu žákovi z 2. a 3. ročníku (po absolvování 1. a 2. třídy) u příležitosti výročí Kanishkova narození, což je 16. říjen. V letošním roce by Kanishka oslavil 17 let. Naši školu 16. 10. 2018 navštívila maminka a teta Kanishky, povykládaly žákům z II. B a III. A o tom, jaký byl Kanishka, jaké měl vlastnosti a jak byl šťastný, že může chodit do školy. Na oplátku jim žáci z obou tříd zazpívali krásné písničky. Odměnou byl všem malý dárek a dva z žáků obdrželi ocenění v podobě pamětního listu.

Vytvořeno 16. 10. 2018 21:28 uživatelem Jaroslava Müllerová
Naposledy změněno 16. 10. 2018 21:28 uživatelem Jaroslava Müllerová