Oznámení: Konverzační soutěž ve španělském jazyce - školní kolo

Konverzační soutěž ve španělském jazyce - školní kolo

Dne 14. 2. 2018 se v ZŠ Kvítková uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce. Žáci změřili své znalosti v kategoriích A1 (6. a 7. třída) a A2 (8. a 9. třída). V kategorii A1 se na 1. místě umístila Sára Kmentová

Konverzační soutěž - foto.jpg
ze 7. A, na 2. místě Natálie Krčálová ze 7. B a na 3. místě Matyáš Králík ze 7. B. V kategorii A2 se na 1. místě umístila Aneta Vaněčková z 8. A, na 2. místě Daniel Boháček z 8. A a na 3. místě Zina Chajruševová z 8. B.

Tito žáci také postupují do okrskového kola, které se uskuteční v březnu. Všem zúčastněným moc děkujeme a vážíme si snahy a zapálení do studia španělského jazyka. Další metou pro tyto studenty bude v květnu mezinárodní zkouška DELE, kterou pořádá Instituto Cervantes  pod záštitou španělského Ministerstva školství. V České republice jsou diplomy DELE oficiálně uznány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Vytvořeno 15. 2. 2018 9:20 uživatelem Eva Plachá
Naposledy změněno 15. 2. 2018 9:21 uživatelem Eva Plachá