Oznámení: Talentová soutěž v psaní na PC

Talentová soutěž v psaní na PC

Dne 24. listopadu 2017 se v rámci Dne otevřených dveří na OA Zlín konala Talentová soutěž v psaní na PC pro žáky základních škol.

IMG_9970.JPG
Do soutěže se přihlásilo 38 žáků z 9 škol. Žáci byli rozděleni do 2 kategorií – žáci ze škol, kde se používá programová výuka ZAV a žáci, kteří programovou výuku ZAV neznají (žáci ZŠ Kvítková pracují v programu Mount Blue). Úkolem všech soutěžících bylo během 30 minut napsat co nejvíce cvičení v programové výuce psaní všemi deseti.

ZŠ Kvítková reprezentovalo družstvo ve složení: Markéta Vojtášková, Martin Zeman z 9. A, Richard Gojš 8. B, Petra Čihánková, Tomáš Zuzaník a Tomáš Menšík z 8. A.

V své kategorii se na třetím místě se umístila Markéta Vojtášková z 9. A, na čtvrtém místě se umístili se shodným výsledkem Martin Zeman z 9. A a Richard Gojš z 8. B. Ostatní soutěžící  sbírali zkušenosti  a svými výkony  se umístili do patnáctého místa.

Vytvořeno 29. 11. 2017 9:56 uživatelem Eva Plachá
Naposledy změněno 4. 12. 2017 12:45 uživatelem Eva Plachá